Hakkımızda

Bursa Çiçek Market

Bursa Çiçek Market, 2013 yılında kurulmuş olmasına rağmen uzman kadromuz ile birlikte edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizle siz değerli müşterilerimizin her zaman Bursa Çiçek Siparişi hizmetinizdeyiz.

Firmamız uzun yıllar çiçek sektöründe hizmet verdikten sonra yaşanan gelişmelerle birlikte hizmet ağını genişletmiştir. Çiçek sektörü ile başlayan ilk çalışmalarımız şimdi ise günden güne büyüyerek online satış halini aldı.

 

Firmamız

İşini severek yapan ve her zaman daha iyisini yapmak için çalışan büyük bir şirket halini alan Bursa Çiçekçilik Türkiye’nin en büyük çiçekçileri arasındadır.

Çiçek sektöründe iddialı ve öncü duruşunun yanı sıra yenilebilir çiçek, çikolata, balon gibi farklı kategorilerde alanının en iyisi ya da en iyisi olmaya aday bir firmayız.

Biz aynı zamanda online sipariş ile hızlı teslimat desteği sağlamaktadır. Çiçek alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Nasıl Çalışıyoruz

Sektörde sahip olduğumuz bilgi birikimi ile yaptığımız tüm hizmetlerde, projelerde başarıya ulaştık. Kadromuzda bu tecrübeye sahip danışmanlarımız da mevcuttur.  Bu kadro ile verdiğimiz hizmet sizi ve sevdiklerinizi mutluluğa ulaştıracaktır.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz huzurlu alışverişin ve zamanında teslimatın keyfini sürüyor.

İnsanlar bir çok ihtiyacını İnternet üzerinden hallettiği gibi çiçek ihtiyacını da internet üzerinden karşıladığı günümüzde Bursa Çiçek Market olarak zengin ürün yelpazemiz ile sizlerin hizmetindeyiz.

İstediğiniz ürünü seçip sipariş verdikten sonra sevdiklerinize ürünlerin gönderilmesi, kaliteli çiçek tasarımlarıyla duygulara tercüman olabilmek adına web sayfamızdan satış hizmeti vermekteyiz.

 

İşimize Bakışımız

Bursa Çiçek Market çiçeğin gerçek değerinde satılarak hakkettiği yere ulaşması sağlanmıştır.

Çiçek gibi nadide bir ürününün sanat haline geldiği meslektir çiçekçilik mesleği. Online sipariş sisteminde çiçeğin satılmasından teslimatına kadar her aşamasını takip ederek, müşterini mağduriyetini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.